Váš názor nás zajímá

Máte s naší cestovní Agenturou KLIKNI.CZ a www.klikniacestuj.cz zkušenost? Již jste využili našich služeb?

Proběhlo vše v pořádku? Byli jste s našimi službami spokojeni?  Doporučili by jste naše služby svým známým?  Využijte, prosím, tento prostor a napište nám  Vaše postřehy, tipy či připomínky, abychom se  případně stali "ještě dokonalejší".  Děkujeme..

Diskusní téma: Váš názor nás zajímá

Datum: 15.09.2021

Vložil: navalnySoopill

Titulek: Умное голосование нижегородская область

Сегодня Алексей Навальный пребывает в тюрьме, и его собственное политическое движение заявлено "противозаконна", потому оно не имеет права действовать в России.
А ряд его последователей приехал в другую страну, и они конечно все еще работают над списками умного голосования на грядущих выборах.
По сути своей "Умног голосование" сегодня это политическая стратегия, изобретена российским внесистемным политическим деятелем Алексеем Навальным как средство борьбы с "Единой Россией" умного голосования, проголосовать за главного оппонента кандидата "Единой России" во многих одномандатных округах везде по стране, вне зависимости от общественно-политической принадлежности и взглядов этого соперника.
Скажем, когда у коммуниста намного больше шансов победить избирательный округ, следует отдать голос за него, если вы лично этого не жаждете.
Значение представленной стратегии подрезать крылья власти Единой России, а не гарантировать успех любого другого общественно-политического движения.


[url=https://navalny-team.com/]шансы умного голосования[/url]

Datum: 07.09.2021

Vložil: Robertgob

Titulek: Делаю доступ к чужой почте

Oкажу помощь в предоставлении пaроля к чужому почтовомy аккаунту: ( мaил, лист, бк, яндeкс )
Время исполнения: от 3-x часов до 5 дней

Пaрoль НЕ изменяется, т.е. остаётся тем же, что использует владелец ящика.
Предоплату НЕ беру, оплата производится только по факту выполнения сделки.

Доказательства выполнения работы: Фото почты ( писем ) / читаю и цитирую вам ваше письмо посланное на почту.
Конфиденциальность полная.

Мaил'лиcт'бк'инбoкс' - 10 000 рублей/ Яндекс 15 000р. + Корпоративные.

Так же пробив сотовых операторов/детализация звонков/ "билайн" "мтс" "ТЕЛЕ2" "Мегафон"
Банковские пробивы физ/юр лиц и многое другое.

Для связи писать только на почту: den24work123 @ gmail.com ( пробелы убрать )

Datum: 30.08.2021

Vložil: WilliamHag

Titulek: Hi bro

Hi bro
How are you ?

Datum: 24.07.2021

Vložil: ecoKix

Titulek: Всё правильно мастерим Автономная канализация для частного дома в самаре

[b][url=https://eco-corporation.ru]Септики для дома без откачки[/url][/b]

Для вас мы предлагаем высококлассные сервис по монтажу автономной канализации под ключ, владеем исключительной методикой и частным подходом к работе.
Наша международная компания занимается не только лишь проектированием и сборкой, профессионалы дополнительно делают последующее сопровождение автономной канализации.
Автономная канализация цена под ключ-это сегодня наш профиль
Это в целом предоставляет вам гарантию того момента, что автономная канализация работает без перебоев в течение многих лет.
Всем известно, что профессионализм - это сегодня наиболее важное

Datum: 09.06.2019

Vložil: Jiří Holek

Titulek: Austrálie - Singapore 2019

S Klikni a cestuj - potažmo s paní Míšou Dryšlovou jsme byli velmi spokojení. Sice jsme si pro ni připravili velmi nelehký úkol, ale zvládla jej na výbornou. Díky paní Dryšlové jsme letos v únoru a březnu navštívili Perth, Sydney, Adelaide, Melbourne a Singapore. Ve všech městech jsme nocovali a všude jsme požadovali nedalekou vzdálenost od stanice metra nebo nádraží, poblíž centra města. Dále jsme chtěli vlastní sociální zařízení, každé ráno snídani a pohodlné postele. Vše nám vyšlo na výbornou. V každém městě jsme hotel lehce našli a rezervace byly všechny připravené a potvrzené. S paní Dryšlovou jsme vše operativně řešili cca 6 týdnů. Dva týdny před odletem jsme obdržely všechny ubytovací vouchery. Paní Dryšlová odvedla skvělou práci a problém nebyl ani s uplatněním bodů z programu Benefity a.s. a Benefity Plus. Austrálii jsme si zamilovali a jednou se zajisté vrátime na její severní stranu. S Paní Dryšlovou a agenturou Klikniacestuj.cz rádi v budoucnu opět vyrazíme. Můžeme doporučit. Jste jedničky!!!

Datum: 03.08.2017

Vložil: Rozarka

Titulek: Hodnocení

Nezbývá mi, než se přidat k předchozím hodnocením. Paní Dryšlová je opravdu profík. Díky ní je dovolená super. Má úžasný osobitý přístup ke klientům a je vidět, že je pro ni práce koníčkem.
I když při naší dovolené nastaly určité problémy, ona byla ta, která nám na dálku pomohla, ačkoli to měl učinit delegát, který však nereagoval tak, jak bylo domluveno. Vřele doporučuji! Jak se říká - všechno je v lidech. Kéž by takových bylo více.

Datum: 30.09.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Super Mega Luxusní cestovka :)

S klikni a cestuj se chystáme na druhou dovolenou. Jinde bych už nehledala. Paní Dryšlová je boží. Úžasný přístup, skvělá a super rychlá komunikace, obrovská trpělivost a 100% snaha o vyhovění všech požadavků. Péče o spokojenost zákazníka na prvním místě. Doporučuji všemi deseti ;)

Datum: 09.08.2016

Vložil: Šárka

Titulek: Trpělivost především

S p. Dryšlovou řešíme dovolenou každoročně cca 5 let. Vždy nám poradí a hlavně trpělivě hledá a hledá, než se nám konečně něco zalíbí. Doporučuji :)

Datum: 04.08.2016

Vložil: Simona.T

Titulek: Dokonalá prace

S p. Dryšlovou cestují už přes pět let a vždy dokonale. Není to s nama jednoduché a vždy se nám snažila vyjít vstříc a věnovala nám veškerou snahu aby vyhověla. Pokaždé nám našla skvělou dovolenou. Můžu jen doporučit. Opravdu klobouk dolů před její trpělivostía pílí. Moc děkuji za Vaše služby.DOKONALA

Datum: 11.07.2016

Vložil: Linda H.

Titulek: Dobrá práce

Po předchozí skvělé zkušenosti známých s agenturou a paní Dryšlovou jsme se také rozhodli využít jejich služeb. Přidávám se k ostatním kladným hodnocením, přístup, profesionalita a vstřícnost paní Dryšlové byla nedocenitelná. Příště pojedeme zase s vaší agenturou.

Datum: 19.04.2016

Vložil: Šárka Thanheiserová

Titulek: lidé na svém místě

S CA klikniacestuj letos vyrážíme po páté. I přes naše drobné pochybení v podobě pozdního potvrzení rezervace, p. Dryšlová zařídila vše tak, abychom zájezd získali. Jsme nadmíru spokojeni a všem doporučujeme.

Datum: 23.03.2016

Vložil: Jan Vlček

Titulek: Nejlepší cestovní agentura

S cestovní agenturou klikniacestuj vyrážím na dovolenou již po třetí a vzhledem k mé velmi dobré zkušenosti všem vřele doporučuji.Pokaždé jednám s paní Míšou Dryšlovou,která je vždy velice ochotná,vstřícná ,velmi milá a dělá vše pro spokojenost zákazníka.Zkrátka p.Dryšlová je profesionálka ,která mě vždy dobře poradí,vše rychle vyřídí a já se mohu spolehnout na to,že si užiju krásnou a klidnou dovolenou.
Děkuji a těším se na další spolupráci.

Datum: 14.03.2016

Vložil: Michal K.

Titulek: Výborná CA

Vše bez problémů, bez průtahů. Paní Dryšlová zařídí vše tak, jak chceme. Má zcela profesionální jednání.
Myslím, že se na ní s radostí obrátíme i napříště.

Datum: 12.01.2016

Vložil: Dagmar H.

Titulek: Spokojenost

Profesionální přístup, ochota, okamžité reakce, trpělivost s hledáním nejlepšího řešení cesty. A navíc velmi příjemný lidský přístup.
Byla jsem velmi mile překvapená a mohu jen doporučit. Pokud budu dále cestovat, vím, kam se obrátit.
Mnohokrát děkuji.

Datum: 23.07.2015

Vložil: Jindřiška K.

Titulek: poděkování p. Dryšlové a ostatním kolegyním

JIž podruhé si přes agenturu Klikni.cz zařizuji pobyt v lázních a všem mohu jejich služby vřele doporučit.
Málokdy se člověk setká s tak ochotným a flexibilním personálem, který řeší Vaše problémy stejně akutně, jako by se jednalo o jejich vlastní dovolenou.
Komunikace vždy probíhala rychle, přátelsky a s finální podobou dovolené jsem byla velmi spokojená, ať už se jednalo o cenu či kvalitu služeb.
Každému bych přála, aby nadstandardní péči této agentury zažil na vlastní kůži.


Datum: 29.06.2015

Vložil: Martina D.

Titulek: Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů

Všechny dovolené za posledních 7 let jsme trávili zprostřekovaně p. Míšou Dryšlovou. Jsme s rodinou docela dost nároční klienti, ale vždy nám bylo vyhověno na 110% nikdy nebyl žádný problém a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Pokud chcete mít výběr dovolené v klidu a pohodě, tak určitě klikni a cestuj p. Dryšlové..... DOPORUČUJI :)

Datum: 28.04.2015

Vložil: lucka nespěšná

Titulek: hodnocení

tuto agenturu určitě doporučujeme,paní Dryšlová je profesionál na svém místě,moc nám pomohla a jsme jí za to moc vděční. Vše co je tu napsano jen potvrzuji.Děkujeme.

Datum: 13.02.2015

Vložil: Libor Ř

Titulek: super

Perfektní práce,mohu jen doporučit....pí.Dryšlová je profík :-)

Datum: 28.12.2014

Vložil: Lenka

Titulek: Víc než kdekoliv jinde....

Dovolenou přes tuto agenturu nám doporučili známí a dodnes jsme jim vděční. Byla jsem příjemně šokovaná přístupem, který v této agentuře panuje :) myslím že jsme byli nároční klienti, ale vždy s námi bylo jednáno velmi ochotně a vstřícně. Určitě tuto agenturu mohu doporučit všem..ten rozdíl určitě poznáte. :)

Datum: 14.08.2014

Vložil: Iveta B.

Titulek: Naprostá spokojenost

Doporučuji, jednání a služby této agentury jsou skvělé a hlavně profesionální přístup paní Dryšlové, děkujeme.

Datum: 04.06.2014

Vložil: Tereza M.

Titulek: Profesionálové

Na agenturu klikni-a-cestuj jsme se obrátili už podruhé a obě naše zkušenosti byly více než pozitivní. Vždy jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem a nevadilo, že jsme asi třikrát změnili naše parametry hledané dovolené :).
S první doporučenou dovolenou jsme byli maximálně spokojeni. Teď jsme díky skvělému nasazení našli a objednali druhou dovolenou a už se na ni těšíme.
Ještě jednou díky za pomoc. Takhle nějak si představujeme opravdu profesionální a přitom velmi lidský přístup ke klientům.

Datum: 29.05.2014

Vložil: Denisa R.

Titulek: hodnocení

Profesionální přístup, vysoké pracovní nasazení (reakce na emaily často i v nočních hodinách!!!!), velmi milé a vstřícné jednání. Jsem maximálně spokojena a s naprosto klidným svědomím a moc ráda doporučuji tuto agenturu. Děkuju ještě jednou a ode mě máte jedničku s hvězdičkou! :) JSTE NEJLEPŠÍ!!! :)
Záznamy: 1 - 22 ze 22

Přidat nový příspěvek